Системи опалення та нагріву води Mitsubishi Electric->Полупромислові Mr. SLIM POWER Inverter


Серія Mr. Slim Power Inverter від Mitsubishi Electric - продукт, який заслуговує на увагу. Кондиціонери цієї серії можуть похвалитися достатком внутрішніх блоків з великим діапазоном холодопродуктивності, гнучким керуванням, а також широким діапазоном температур на вулиці, за яких вони працюють. Кондиціонери Power Inverter універсальні, тому вони підійдуть практично в будь-яке приміщення.
Також у вас є можливість підключити до одного зовнішнього блок цілих 4(!) внутрішніх, що не може не тішити.
До того ж, кондиціонери Mr.Slim постійно контролюють робочі параметри і дають можливість користувачеві стежити за ними.
Mr.Slim Power Inverter має ще одну інноваційну технологію - на відміну від старих моделей, у нових використовується озонобезпечний фреон.
Теплопродуктивність блоків також є сильною стороною цього модельного ряду, оскільки зберігає заявлене значення до мінімальної допустимої температури. Але що робити, якщо температура на вулиці опустилася нижче -15С? У Mitsubishi Electric передбачили це. Кондиціонер працюватиме до -28С! Що ж, Mitsubishi Electric Mr.Slim Power Inverter – універсальний і продуманий продукт, так що ми пропонуємо вам ознайомитися з ним на цій сторінці, а наша компанія доставить ваш кондиціонер, встановить, надасть сервісне обслуговування та гарантію!


Виводити товар:

Зовнішній блок Mitsubishi Electric PUHZ-FRP71VHA

Система «Mr.SLIM +» виконує 2 функції на базі одного зовнішнього блоку: охолодження приміщення і нагрівання води для санітарного використання. Це дозволяє уникнути установки 2-х зовнішніх агрегатів, як того вимагали б роздільні системи кондиціювання та гарячого водопостачання (ГВП).

Ціну уточнюйте у менеджерів!

Ціна: 42 грн.